Ga naar hoofdinhoud
Een volwassene en een kind staan bij een marmeren kunstwerk met ruwe zijkant

Dagje uit met kinderen

Op zoek naar een gezellig en verantwoord dagje uit met kinderen? Bij het Kröller-Müller Museum kijken jong en oud hun ogen uit. Het museum ligt midden in het prachtige natuurgebied de Veluwe. Hier geniet je van kunst midden in de natuur op een plek waar kinderen gewoon lekker kind kunnen zijn. Daarnaast zijn er in het museum veel leuke, interactieve manieren om kunst te ontdekken. Er is zoveel te zien, te voelen en te ruiken; je gebruikt al je zintuigen.

De beeldentuin: de perfecte plek voor een dagje weg met de familie

Wist je dat het Kröller-Müller Museum een van de grootste beeldentuinen van Europa heeft? Kinderen kunnen eindeloos dwalen in een nieuwe wereld. De beeldentuin heeft alle ingrediënten voor een heerlijk dagje uit met kinderen. Dit is dé plek waar je kunt poseren naast een beeldhouwwerk. Leuk voor in het familieplakboek! Dit is ook de plek waar je lekker tot rust komt in het gras, geniet van een picknick of lekker kunt spelen.

Lees meer over de beeldentuin

Persoon staat op wit kunstwerk van Jean Dubuffet Jardin d’émail en maakt een foto.

Jardin d'émail in de beeldentuin

Vergeet in de beeldentuin niet bij het kunstwerk Jardin d’émail te kijken. Deze kunstmatige tuin is een kunstwerk om op te lopen en te spelen. Eén ding is zeker: tijdens jouw dagje uit met kinderen in onze beeldentuin verveel je je nooit.

Let op: Jardin d'émail is niet altijd open.

Georoute in de beeldentuin
Schilderspel

Kunst ontdekken op een leuke, interactieve manier

In het Kröller-Müller Museum kunnen kinderen allerlei leuke dingen doen. Ga op speurtocht langs topstukken van het museum, beantwoord alle vragen en voer uitdagende opdrachten uit. Of ga met je telefoon op jacht naar de schat met onze geochaching route. Met ons Museum Dobbelspel: werp je je op een speelse manier door het museum.

En wil jij in de schoenen stappen van de grote meesters? Dat kan! Met het Schilderspel schilder je op een digitaal doek details na van kunstwerken uit onze collectie. Dat klinkt hartstikke lastig, maar geen zorgen, de meesters kijken mee en geven je advies. Je mag bij ons ook lekker gluren naar een kunstwerk. Families leren een wel heel speciaal kunstwerk écht goed kennen tijdens een blind-date.

Meer over het familieaanbod

Uitjes met kinderen in vakantieperiodes

Een dagje weg met kinderen in de voorjaarsvakantie, meivakantie, herfstvakantie of kerstvakantie? Bij het Kröller-Müller Museum is er ontzettend veel te doen en te ontdekken voor families. Houd de agenda in de gaten voor de leukste activiteiten.

Koop hier je ticket

Foto van een vrouw en een kind die samen een boekje bekijken in een museum. Vrouw draagt een groene trui, kind een rode trui met een kleurrijke rok. Op de achtergrond hangt een abstract kunstwerk aan de muur.
Foto van drie personen die op de grond zitten en samen een spel spelen in een minimalistische kamer met abstracte schilderijen aan de muur. Twee kinderen en een volwassene zijn betrokken bij het spel, waarbij kleurrijke kaarten en een doosje zichtbaar zijn.

Twee kinderen spelen op het kunstwerk 'Jardin d'email', een zwart-witte ondergrond in een bos

Bezoek het museum

Klaar om het museum te ontdekken? Plan je dag vol kunst en natuur.

Koop je tickets Adres, route en parkeren

Kröller-Müller Museum

Houtkampweg 6, Otterlo


Route en parkeren

Dinsdag t/m zondag en feestdagen geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Gesloten op 1 januari.

Maandag 6 juli tot en met 24 augustus: 10.00 tot 17.00 uur.

Meer over openingstijden

Footer logo